PL
PLN
Koszyk (0)
(32) 780 12 02 sklep@kociolkowo.pl
1. Wszystkie towary zakupione w sklepie internetowym są fabrycznie nowe i objęte pełną gwarancją producenta na równi z innymi formami sprzedaży.
2. Jeżeli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, prosimy o natychmiastowy kontakt ze sklepem: sklep@kociolkowo.pl lub tel. (32) 780 12 02. Prosimy jednocześnie o przesłanie pisemnego zgłoszenia reklamacji, w którym należy podać datę zgłoszenia, dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny i telefon klienta. Ewentualne reklamacje powstałe w czasie użytkowania po zamontowaniu produktu prosimy kierować bezpośrednio do producenta - na podstawie gwarancji, która znajduje się razem z produktem lub na podstawie dowodu zakupu.
3. Wady jawne, należy zgłaszać przed ułożeniem, zabudowaniem, zamontowaniem, itp.
4. Reklamowany towar przesłany do nas nie może być używany. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji (w wątpliwych przypadkach prosimy o kontakt).
5. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.
6. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Opisy pochodzą ze stron producentów oraz dystrybutorów i mimo staranności przy ich dodawaniu mogą zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są podstawą do roszczeń wobec Sklepu. Jeśli zauważą Państwo błąd w opisie prosimy o kontakt mailowy: sklep@kociolkowo.pl.
7. Sklep nie udziela dodatkowej gwarancji na oferowane produkty
8. Zgodnie z obowiązującym prawem, Klient może odstąpić od umowy zakupu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Warunkiem jest odesłanie towaru na adres Sklepu (koszt ponoszony jest przez nabywcę), wraz z oświadczeniem o rezygnacji z zakupu zawierającym numer konta bankowego do zwrócenia kwoty zakupu, w nienaruszonym opakowaniu fabrycznym oraz oryginałem dowodu zakupu (paragon lub faktura). Towary, które były używane/podłączane nie podlegają zwrotowi.
 9.  Prezentowane informacje o produktach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
  

Data aktualizacji: 2019-04-17 12:17:00

© Comarch SA 2024. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep