PL
PLN
Koszyk (0)
(32) 780 12 02 sklep@kociolkowo.pl
 
1. Sklep realizuje zamówienia, które zostały potwierdzone poprzez elektroniczny system email działający za pośrednictwem strony Kociolkowo.pl, w szczególnych przypadkach (niekompletne dane, brak kontaktu z kupującym, brak zamówionych produktów) Sklep zastrzega sobie prawo do rezygnacji z realizacji zamówienia.
2. Zamówienia można składać 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.
3. Realizacja zamówień złożonych w dniu roboczym do godziny 11:30 rozpocznie się tego samego dnia. Realizacja zamówień złożonych w innym terminie rozpocznie się w najbliższym dniu roboczym.
4. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danych towarów (w przypadku towaru dostępnego na zamówienie, czas realizacji zostanie potwierdzony poprzez wiadomości email). Podany termin realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.
5. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, w przypadku braku możliwości jego zrealizowania.
6. Sklep zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany ceny dostawy towaru, jeżeli waga jednego z zamówionych towarów nie jest wprowadzona do sklepu lub waga ta wprowadzona jest niepoprawnie. W przypadku takim pracownicy Sklepu skontaktują się z klientem w celu poinformowania go o zmianach wartości zamówienia. Klient ma przy tym prawo zrezygnować ze złożonego wcześniej zamówienia. 
7. Wszystkie podane koszty transportu są kosztamu orientacyjnymi, w przypadku gdy konieczny będzie rozdział towaru na dwie lub więcej paczek (palet), klient zostanie poinformowany o nowych kosztach transportu celem ich zatwierdzenia. 
8. Towary posiadające cechę "Odbiór własny lub dostawa paletowa po uzgodnieniu." można odebrać wyłącznie osobiście, chyba że obsługa sklepu postanowi inaczej po konsultacji z klientem.
9. Towary posiadające cechę "Towar dostarczany wyłącznie na paletach." wysyłane są wyłącznie poprzez transport paletowy, a każda sztuka towaru wysyłana jest na osobnej palecie, chyba że obsługa sklepu postanowi inaczej po konsultacji z klientem. 
 

 

     

Data aktualizacji: 2019-08-28 08:43:00

© Comarch SA 2024. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep